Kde hledat podporu a pomoc

Pokud pochybujete, zda to zvládnete sami, nebo máte pocit, že se nedostavuje očekávaný výsledek, může vám účinně pomoci některý z mentorů odpuštění.

“Kdo je to ten mentor?”, tážete se možná v duchu… Mentor odpuštění je člověk, který kdysi také tápal – nějak podobně jako vy. Od té doby prošel mnoha procesy odpuštění, všemi semináři odpuštění a na závěr i specializovaným vzděláním zaměřeným na to, jak pomoci jiným lidem odpustit. Úkolem mentora je pomoci vám k tomu, abyste dále dokázali odpouštět sami, pomyslně vás rozstrčit, pomoct vám překonat počáteční těžkosti tím, že vás provede odpuštěním tam, kde to pro vás je zatím nesnadné.

V Česku a na Slovensku působí deset vyškolených mentorů odpuštění. Pokud ve svém okolí žádného neznáte, prosím spojte se přímo s některým z těch, kteří se rozhodli mít svůj odkaz na této stránce. Bližší informace zobrazíte kliknutím na jméno.


Aďa & Jaro

Beluša, SK

Iveta

Praha, CZ

Jana

Lysá nad Labem, CZ

Kristýna

Praha, CZ

Markéta

Strakonice, CZ

Petr

Říčany, CZ

 

PS. Udělá nám radost, budete-li i vy mít zájem stát se mentorkou nebo mentorem odpuštění, a připojíte se tak k této vysoce potřebné  a naplňující činnosti.
Jak na to se dozvíte zde.

Komentáře nejsou povoleny.