Kde hledat podporu a pomoc

Pokud pochybujete, zda to zvládnete sami, nebo máte pocit, že se nedostavuje očekávaný výsledek, může vám účinně pomoci některý z mentorů odpuštění.

„Kdo je to ten mentor?“, tážete se možná v duchu… Mentor odpuštění je člověk, který kdysi také tápal – nějak podobně jako vy. Od té doby prošel mnoha procesy odpuštění, všemi semináři odpuštění a na závěr i specializovaným vzděláním zaměřeným na to, jak pomoci jiným lidem odpustit. Úkolem mentora je pomoci vám k tomu, abyste dále dokázali odpouštět sami, pomyslně vás rozstrčit, pomoct vám překonat počáteční těžkosti tím, že vás provede odpuštěním tam, kde to pro vás je zatím nesnadné.

V Česku a na Slovensku působí deset vyškolených mentorů odpuštění. Pokud ve svém okolí žádného neznáte, prosím spojte se přímo s některým z těch, kteří se rozhodli mít svůj odkaz na této stránce. Bližší informace zobrazíte kliknutím na jméno.


Aďa & Jaro

Beluša, SK

Iveta

Praha, CZ

Jana

Lysá nad Labem, CZ

Kristýna

Praha, CZ

Markéta

Strakonice, CZ

Martina

Liberec, CZ

Milan Dominik

Krnov, CZ

Petr

Liberec, CZ

Vladimír

Jindřichův Hradec, CZ

 

PS. Udělá nám radost, budete-li i vy mít zájem stát se mentorkou nebo mentorem odpuštění, a připojíte se tak k této vysoce potřebné  a naplňující činnosti.
Jak na to se dozvíte zde.