Vyšší Já pomůže

VJPSeminář Vyšší Já pomůže je určen pro pokročilé účastníky. Zaměřuje se na praktické využití mimosmyslového vnímání v běžném životě. Prohloubíte své možnosti komunikace se svým Vyšším Já a osvojíte si pokročilé postupy, jak účinně vyžádat pomoc Vyššího Já a zapojit ji do každodenního života. Prohloubíte tak své – nyní již probuzené – schopnosti a možná zjistíte, že někde uvnitř ve vás vyklíčila potřeba dokázat něco víc – třeba napsat knihu o tom, co teď víte, udělat něco prospěšného, nebo začít pomáhat tam, kde je to potřeba… Zobrazit podrobnosti

Předpoklady pro účast

Seminář je určen pro absolventy seminářů Překroč svůj stínMost přes minulost, Odkud přicházíme a kam směřujeme a Vyšší Já napoví.

Organizační údaje

Místo konání: Oranžový dům, Říčany
Lektor: Petr
Trvání semináře: 2 dny
Termín konání: Sobota 02.02.2019 - Neděle 03.02.2019
- první den začínáme v 09:00 hodin
- poslední den končíme v 17:00 hodin
Maximální počet účastníků je omezen na 12, počet přihlášených zájemců je 10.

Přihláška

Přihlaste se prosím pomocí následujícího formuláře (cena je uvedena v Kč za osobu):

[Přihlásit se na seminář již není možné. V případě potřeby nám prosím napište pomocí kontaktního formuláře. Děkujeme.]

Prosím přečtěte si podmínky účasti - odesláním přihlášky stvrzujete, že s nimi souhlasíte.

Úhradu prosím převeďte ideálně bez odkladu, vaše místo potvrdíme oproti platbě. Informace k bankovnímu převodu obdržíte emailem. Pokud by tento email během několika minut nedorazil, prosím zkontrolujte složku "Nevyžádaná pošta" ("Spam") a popřípadě označte odesílatele jako "důvěryhodného".

Semináře je možné navštívit opakovaně; cena pro účastníky, vracející se na tentýž seminář, je poloviční (případná opakovaná návštěva přípravy mentorů je dle individuální domluvy).

Komentáře nejsou povoleny.