Vyšší Já napoví

VJNSeminář Vyšší  Já napoví je určen pro absolventy přechozích dvou seminářů odpuštění a semináře Odkud přicházíme a kam směřujeme. Na semináři se zabýváme věcmi, které soudobá věda sice bere na vědomí, ale v některých případech pro ně zatím nemá přímé důkazy. Naučíte se, jak správně a bezpečně komunikovat se svým Vyšším Já. Získáte praktickou dovednost zjišťovat prostřednictvím Vyššího Já informace, které vám dosud nebyly dostupné, a které se doplní a zapadnou se vším, co jste se dosud naučili. Posunete tak možnosti svého osobního růstu na novou úroveň a pravděpodobně v sobě odhalíte schopnosti, o kterých byste si vůbec nedokázali představit, že je máte. Zobrazit podrobnosti

Předpoklady pro účast

Seminář je určen pro absolventy seminářů Překroč svůj stín a Most přes minulost.

Organizační údaje

Místo konání: Oranžový dům, Říčany
Lektoři: Petr a Jana
Trvání semináře: 2 dny
- první den začínáme v 09:00 hodin
- poslední den končíme v 17:00 hodin
Termín konání: Sobota 01.12.2018 - Neděle 02.12.2018
Máte-li o seminář zájem, prosím přihlaste se i v případě, když by ještě nebyl vypsán termín - k ničemu se tím nezavazujete. Termíny vybíráme nejpozději v okamžiku, kdy se přihlásí 9 účastníků, a to z několika možností po vzájemné dohodě.
Aktuální počet přihlášených účastníků: 7
Maximální počet účastníků semináře je omezen na 12.

Přihlášení na seminář

Na seminář se prosím přihlaste pomocí následujícího formuláře (cena je uvedena v Kč za osobu):

2 590,00


Prosím přečtěte si podmínky účasti na semináři - odesláním přihlášky stvrzujete, že s nimi souhlasíte.

Seminář prosím uhraďte ideálně bez odkladu, nejpozději poté, co vybereme termín. Vaše místo na semináři potvrdíme oproti platbě. Informace k bankovnímu převodu obdržíte emailem. Pokud by tento email během několika minut nedorazil, prosím zkontrolujte složku "Nevyžádaná pošta" ("Spam") a popřípadě označte odesílatele jako "důvěryhodného".

Seminář je možné navštívit opakovaně; cena pro účastníky, vracející se na tentýž seminář, je poloviční.

Komentáře nejsou povoleny.