Vyšší Já napoví

VJNSeminář Vyšší  Já napoví je určen pro absolventy přechozích dvou seminářů odpuštění a semináře Odkud přicházíme a kam směřujeme. Na semináři se zabýváme věcmi, které soudobá věda sice bere na vědomí, ale v některých případech pro ně zatím nemá přímé důkazy. Naučíte se, jak správně a bezpečně komunikovat se svým Vyšším Já. Získáte praktickou dovednost zjišťovat prostřednictvím Vyššího Já informace, které vám dosud nebyly dostupné, a které se doplní a zapadnou se vším, co jste se dosud naučili. Posunete tak možnosti svého osobního růstu na novou úroveň a pravděpodobně v sobě odhalíte schopnosti, o kterých byste si vůbec nedokázali představit, že je máte. Zobrazit podrobnosti

Předpoklady pro účast

Seminář je určen pro absolventy seminářů Překroč svůj stínMost přes minulost a Odkud přicházíme a kam směřujeme.

Organizační údaje

Místo konání: Oranžový dům, Říčany
Lektor: Petr
Trvání semináře: 2 dny
Termín konání: Sobota 01.12.2018 - Neděle 02.12.2018
- první den začínáme v 09:00 hodin
- poslední den končíme v 17:00 hodin
Maximální počet účastníků je omezen na 12, počet přihlášených zájemců je 10.

Přihláška

Přihlaste se prosím pomocí následujícího formuláře (cena je uvedena v Kč za osobu):

[Přihlásit se na seminář již není možné. V případě potřeby nám prosím napište pomocí kontaktního formuláře. Děkujeme.]

Prosím přečtěte si podmínky účasti - odesláním přihlášky stvrzujete, že s nimi souhlasíte.

Úhradu prosím převeďte ideálně bez odkladu, vaše místo potvrdíme oproti platbě. Informace k bankovnímu převodu obdržíte emailem. Pokud by tento email během několika minut nedorazil, prosím zkontrolujte složku "Nevyžádaná pošta" ("Spam") a popřípadě označte odesílatele jako "důvěryhodného".

Semináře je možné navštívit opakovaně; cena pro účastníky, vracející se na tentýž seminář, je poloviční (případná opakovaná návštěva přípravy mentorů je dle individuální domluvy).