Most přes minulost

MPMNáplní praktického semináře Most přes minulost je odpuštění jiným lidem. Na semináři odhalíte některé dávné i méně dávné prožitky a situace, které mohou dodnes negativně ovlivňovat váš život – především ve vztahu k lidem, se kterými se setkáváte v soukromém i pracovním životě. Nejvýraznějšímu, resp. “nejhoršímu”, z těchto lidí odpustíte. Odpuštěním si nejen vnitřně ulevíte a odlehčíte, ale do značné míry se i očistíte od negativního vlivu předcházejících prožitků a situací. Odnesete si také dovednosti a jednoduché “nástroje”, které vám pomohou udržet a dále rozvíjet stav rovnováhy a pohody vůči okolnímu světu. Zobrazit podrobnosti

Předpoklady pro účast

Seminář je otevřený pro každého zájemce – předpokladem je pouze zájem se zúčastnit.
Pokud navštěvujete seminář odpuštění poprvé a neabsolvovali jste ani individuální konzultace u některého z mentorů Tippingovy metody, doporučujeme, abyste nejdříve navštívili seminář Překroč svůj stín.

Organizační údaje

Místo konání: Oranžový dům, Říčany
Lektoři: Petr a Jana
Trvání semináře: 2,5 dne
- první den začínáme v 16:00 hodin
- poslední den končíme v 17:00 hodin
Termín konání: Pátek 12.10.2018 - Neděle 14.10.2018
Máte-li o seminář zájem, prosím přihlaste se i v případě, když by ještě nebyl vypsán termín - k ničemu se tím nezavazujete. Termíny vybíráme nejpozději v okamžiku, kdy se přihlásí 9 účastníků, a to z několika možností po vzájemné dohodě.
Aktuální počet přihlášených účastníků: 6
Maximální počet účastníků semináře je omezen na 12.

Přihlášení na seminář

Na seminář se prosím přihlaste pomocí následujícího formuláře (cena je uvedena v Kč za osobu):

2 590,00


Prosím přečtěte si podmínky účasti na semináři - odesláním přihlášky stvrzujete, že s nimi souhlasíte.

Seminář prosím uhraďte ideálně bez odkladu, nejpozději poté, co vybereme termín. Vaše místo na semináři potvrdíme oproti platbě. Informace k bankovnímu převodu obdržíte emailem. Pokud by tento email během několika minut nedorazil, prosím zkontrolujte složku "Nevyžádaná pošta" ("Spam") a popřípadě označte odesílatele jako "důvěryhodného".

Seminář je možné navštívit opakovaně; cena pro účastníky, vracející se na tentýž seminář, je poloviční.

Komentáře nejsou povoleny.