Most přes minulost

MPMNáplní praktického semináře Most přes minulost je odpuštění jiným lidem. Na semináři odhalíte některé dávné i méně dávné prožitky a situace, které mohou dodnes negativně ovlivňovat váš život – především ve vztahu k lidem, se kterými se setkáváte v soukromém i pracovním životě. Nejvýraznějšímu, resp. “nejhoršímu”, z těchto lidí odpustíte. Odpuštěním si nejen vnitřně ulevíte a odlehčíte, ale do značné míry se i očistíte od negativního vlivu předcházejících prožitků a situací. Odnesete si také dovednosti a jednoduché “nástroje”, které vám pomohou udržet a dále rozvíjet stav rovnováhy a pohody vůči okolnímu světu. Zobrazit podrobnosti

Předpoklady pro účast

Seminář je otevřený pro každého zájemce. Pokud ale navštěvujete seminář odpuštění poprvé a neabsolvovali jste ani individuální konzultace u některého z mentorů Tippingovy metody, pak doporučujeme a preferujeme, abyste nejdříve navštívili seminář Překroč svůj stín.

Organizační údaje

Místo konání: Oranžový dům, Říčany
Lektor: Petr
Trvání semináře: 2,5 dne
Termín konání: Pátek 12.10.2018 - Neděle 14.10.2018
- první den začínáme v 16:00 hodin
- poslední den končíme v 17:00 hodin
Maximální počet účastníků je omezen na 9, počet přihlášených zájemců je 6.

Přihláška

Přihlaste se prosím pomocí následujícího formuláře (cena je uvedena v Kč za osobu):

[Přihlásit se na seminář již není možné. V případě potřeby nám prosím napište pomocí kontaktního formuláře. Děkujeme.]

Prosím přečtěte si podmínky účasti - odesláním přihlášky stvrzujete, že s nimi souhlasíte.

Úhradu prosím převeďte ideálně bez odkladu, vaše místo potvrdíme oproti platbě. Informace k bankovnímu převodu obdržíte emailem. Pokud by tento email během několika minut nedorazil, prosím zkontrolujte složku "Nevyžádaná pošta" ("Spam") a popřípadě označte odesílatele jako "důvěryhodného".

Semináře je možné navštívit opakovaně; cena pro účastníky, vracející se na tentýž seminář, je poloviční (případná opakovaná návštěva přípravy mentorů je dle individuální domluvy).

Komentáře nejsou povoleny.