Něco navíc

Tyto stránky si na svém začátku položily otázku, jak se dostat do stavu životní spokojenosti a pocitu naplnění, a jak v tomto stavu co nejdéle a co nejčastěji, ideálně trvale, pobývat. Jako odpověď nabídly odpuštění. Nyní, když jste se dočetli až sem na konec, už víte a máte na sobě pravděpodobně odzkoušeno, že odpuštění je opravdu velice účinný prostředek pro to, abychom lépe vycházeli se svým okolím, a abychom se uvnitř sebe sama cítili lépe – což je pro většinu z nás zpravidla prvotní motivací k tomu, abychom začali odpouštět.

Možná se ale teď někde v hloubi vaší mysli ozývá tichý hlásek, který říká: „A to je všechno?“ A možná je dokonce hlasitější a volá: „Chci víc!“ Pokud to je váš případ, vězte, že váš vnitřní hlásek má správné tušení. To, co uvádějí o odpuštění tyto stránky, je jenom část něčeho mnohem většího. Jako bychom se dívali klíčovou dírkou do místnosti, o které tušíme že je veliká, ale vidíme z ní jenom kousek. Koneckonců nám to naznačuje obrázek, kterým tyto stránky začínají:

Abychom uviděli víc, musíme otevřít dveře.

Máte-li potřebu pomyslně otevřít dveře a dozvědět se více o mnohem širším významu odpuštění, než je ten, kterému se věnují tyto stránky, doporučujeme vám
knihu s názvem

Kosmický význam odpuštění
aneb
Proč je odpuštění důležité více než jen proto, aby nám bylo lépe

Je-li pro vás toto téma zajímavé, kliknutím na název knihy budete přesměrování na stránky, kde je tuto knihu možno zdarma stáhnout.

Přejeme vám inspirativní a poučné čtení.