Vyšší Já napoví

VJNNadstavbový seminář Vyšší Já napoví je metafyzicky orientován a zabývá se věcmi, které „učebnicová“ věda sice bere na vědomí, ale v některých případech pro ně ještě nemá přímé důkazy. Naučíte se, jak správně a bezpečně komunikovat se svým Vyšším Já. Získáte praktickou dovednost vyžádat si od Vyššího Já pomoc a zjišťovat informace, které vám byly dosud nedostupné. Tyto se doplní a zapadnou se vším, co jste se dosud naučili. Posunete tak možnosti svého osobního růstu na novou úroveň a pravděpodobně v sobě odhalíte i schopnost pomáhat jiným lidem.

Pro koho je seminář určen

Seminář je určen účastníkům, kteří absolvovali pokračovací semináře Překroč svůj stín a Most přes minulost, a cítí potřebu nahlédnout za oponu toho, co vidíme a nač si lze sáhnout. Zatímco předchozí tři semináře se týkají převážně odpuštění a jeho praktického využití pro osobní růst, seminář Vyšší Já napoví otevírá připraveným zájemcům pohled do sféry metafyziky a duchovna.

O co se jedná

Vyšší Já jsou například dle východních učení vysoké entity, ze kterých se oddělují duše, které se pak inkarnují do fyzických těl. Se svým Vyšším Já jsme propojeni. Spojnicí mezí naší vědomou myslí a Vyšším Já je podvědomí a nevědomí. Toto propojení s Vyšším Já se v běžném životě projevuje například jako intuice. Prostě najednou víme, že něco máme nějak udělat, nevíme proč, ale když to tak uděláme, funguje to. Vyšší Já mají schopnost vzájemného propojení a komunikace. Společně vytvářejí něco jako obrovskou „databanku“, do které máme prostřednictvím svého Vyššího Já za určitých okolností přístup. Švýcarský psycholog C. G. Jung nazval tuto „databanku“ kolektivní vědomí lidstva. Otázka je, jak se s Vyšším Já vědomě propojit a jak s ním komunikovat tak, abychom jeho sdělením rozuměli.

Jaká je možnost řešení

Srovnejme si Vyšší Já s lidským mozkem. Mozek komunikuje s lidským tělem pomocí nervových vzruchů. To jsou velice slabé, ale měřitelné, elektrické signály. Vyšší Já podobně komunikuje s naším nevědomím a podvědomím: Vyšší Já se chová jako „vysílač“, podvědomí a nevědomí jsou „přijímač“. Když naladíme „přijímač“ na „vysílač“, může „přijímač“ vysílané informace zachytit. Pak už jde jenom o to, jak tyto informace převést do podoby, která je nám srozumitelná. Snad každý člověk má schopnost použít pro komunikaci s vlastním podvědomím a nevědomím, a tedy se svým Vyšším já, velice jednoduchou pomůcku – kyvadlo. Na semináři se naučíte, jak se na své Vyšší Já „naladit“ a komunikovat s ním správně a bezpečně s využitím kyvadla, a jak jeho informace využít ve prospěch vás a vašich blízkých.

Co si odnesete ze semináře

 • seznámíte se s podstatou a funkcí Vyššího Já a s jeho možnostmi přístupu k univerzálnímu vědění;
 • naučíte se, jak na sebe naladit kyvadlo tak, abyste si s ním rozuměli;
 • naučíte se, jak zajistit, abyste bezpečně dostávali nezkreslené informace;
 • procvičíte si, jak správně klást otázky tak, aby je vaše Vyšší Já správně interpretovalo
 • a osvojíte si dovednost, jak využít pomoc Vyššího Já v nejrůznějších oblastech života

Jak vám to může pomoci

 • budete schopni získávat informace ze své přítomnosti i minulosti, které jsou jinak nedostupné;
 • pomoc Vyššího Já vám může přinést úlevu ve svízelných životních situacích;
 • vaše Vyšší Já může účinně podpořit rozpuštění „vzorců“ (tj. energetických „uzlů“), kterému jste se naučili na předchozích seminářích;
 • dokážete harmonizovat energie vlastní i svých blízkých a tím podpořit životní rovnováhu
 • a společně s dovednostmi nabytými na předchozích seminářích si v nesnadných životních situacích budete schopni z velké většiny pomoci sami

Organizační údaje

Trvání semináře: 2 dny
Účastnický poplatek:  3.650,- Kč za osobu
Počet účastníků:  min. 6, max. 9
Předpoklady pro účast: Předchozí absolvování seminářů Překroč svůj stín a Most přes minulost
Termíny, časy a místa konání najdete v následujícím kalendáři … dopředu se v něm posunete kliknutím na Vyhledat další v dolní části, podrobnosti zobrazíte rozkliknutím názvu semináře.

Přihlášení na seminář

Na seminář se prosím přihlaste pomocí následujícího formuláře.

 • Jste-li nový účastník
  Po úhradě účastnického poplatku vám potvrdíme účast a zašleme vám kupón
  (co je to kupón?), se kterým se pak na seminář můžete ještě rok zdarma vracet.
 • Jste-li vracející se účastník
  Pro bezplatnou účast prosím nezapomeňte zadat číslo vašeho kupónu.

Účast na seminářích osobního rozvoje se řídí těmito podmínkami účasti.

Komentáře nejsou povoleny.