Přehled seminářů

Jsme tady na Zemi a žijeme svůj život. Někdy to jde dobře, někdy ne tak úplně. Snad každý se někdy dostane do situací, které jsou nepříjemné, mnohdy spojené i s trápením a bolestí – nám nebo někomu blízkému se stane nespravedlnost, je nám ublíženo, nebo naopak my si něco vyčítáme a máme pocity viny za něco, co jsme udělali nebo naopak neudělali.

Tak to prostě je, a záleží na nás, jak s tím naložíme. Můžeme zůstat ublížení nebo zamotaní do výčitek, nebo se můžeme
zkusit posunout z místa. Pokud jste se rozhodli pro to druhé, mohou vám v tom účinně pomoci semináře, které najdete na těchto stránkách. Pod vedením zkušených lidí, kteří prošli vším, co vyučují, se v malé skupině účastníků naučíte praktické principy a postupy, a osvojíte si znalosti a dovednosti, které vám pomohou proplouvat peřejemi každodenního života s mistrovstvím zkušeného mořeplavce.

Momentálně nejsou vypsány termíny seminářů a na semináře, uvedené na těchto stránkách, se tedy nyní nelze přihlásit. Prosíme o odpuštění, pokud vás to zklamalo. Využijte prosím nástroje, uvedené na stránce Ke stažení. Důvodem je, že se potřebujeme „otřepat“ z uplynulých hektických aktivit a zařídit některé záležitosti, jako je například zateplení domu. Děkujeme za pochopení a na seminářích se těšíme zase v roce 2018.


PSSSeminář Překroč svůj stín je ryze praktický. Pomůže vám odhalit a cestou sobě-odpuštění přijmout skryté rysy vlastní osobnosti a tím změnit k lepšímu harmonii ve vztahu k sobě. Především rozpustíte pocity viny, studu, sebekritiky, vnitřní nespokojenosti a jim podobné. Kromě tohoto hlubšího sebepoznání a sobě-odpuštění odejdete vybaveni dovednostmi a prostředky, které vám pomohou tento stav harmonie se sebou udržet a dále rozvíjet. Seminář trvá 2,5 dne. Detailní informace zobrazíte a kupón na seminář objednáte kliknutím na nadpis nebo obrázek.


MPMI další seminář Most přes minulost je zcela praktický. Pomůže vám odhalit často zapomenuté prožitky a situace, které vás mohou dodnes negativně ovlivňovat – především ve vztahu k lidem, se kterými se setkáváte v soukromém i pracovním životě. Nejvýraznější z těchto prožitků a s nimi spojené lidi cestou odpuštění přijmete a tím se očistíte od jejich negativního vlivu. Odnesete si také znalosti a nástroje, které vám pomohou udržet a dále rozvíjet stav pohody a harmonie s okolím. Seminář trvá 2,5 dne. Detailní informace zobrazíte a kupón na seminář objednáte kliknutím na nadpis nebo obrázek.


Po absolvování prvních dvou seminářů, jejichž základem je odpuštění, se dostáváte o pomyslný stupínek výše, a můžete se rozhodnout pokračovat dále na 2-denních seminářích s metafyzickou tématikou:


VJNNadstavbový seminář Vyšší Já napoví je metafyzicky orientován a zabývá se věcmi, které „učebnicová“ věda sice bere na vědomí, ale v některých případech pro ně ještě nemá přímé důkazy. Naučíte se, jak správně a bezpečně komunikovat se svým Vyšším Já. Získáte praktickou dovednost vyžádat si od Vyššího Já pomoc a zjišťovat informace, které vám byly dosud nedostupné. Tyto se doplní a zapadnou se vším, co jste se dosud naučili. Posunete tak možnosti svého osobního růstu na novou úroveň a pravděpodobně v sobě odhalíte i schopnost pomáhat jiným lidem. Detailní informace zobrazíte a kupón na seminář objednáte kliknutím na nadpis nebo obrázek.


VJPDalší nadstavbový seminář Vyšší Já pomůže se zaměřuje na praktické využití metafyzických dovedností v každodenním životě a je pro pokročilé účastníky. Prohloubíte své možnosti komunikace se svým Vyšším Já a osvojíte si pokročilé postupy, jak účinně zapojit jeho pomoc do každodenního života. Prohloubíte své – nyní již probuzené – schopnosti pomáhat jiným lidem. Detailní informace zobrazíte a kupón na seminář objednáte kliknutím na nadpis nebo obrázek.


Co po semináři aneb co je to kupón?

Asi to také znáte… Přečtete si knihu a máte pocit, že vám otevřela úplně nové obzory. Po půl roce se vám tato kniha znovu dostane do ruky, prolétnete pár stránek, a jen se divíte. Tentýž text vám s odstupem několika měsíců dává jiný, zpravidla hlubší, smysl. Napodruhé nalézáte informace a souvislosti, které jste při prvním čtení nepostřehli.

Se semináři je to podobné. Ze seminářů si odnesete dovednosti a znalosti, které vám pomohou se sami rychle „otřepat“ ze situací, které i nadále bude přinášet život – to je hlavním cílem. Z vlastní zkušenosti však víme, a účastníci seminářů to potvrzují, že opakovaná účast dává semináři jiný, hlubší, rozměr. Proto všem účastníkům umožňujeme, aby se na seminář, kterým už jednou prošli, mohli ještě jeden rok opakovaně zdarma vracet.

Po úhradě vybraného semináře proto obdržíte emailem účastnický kupón s roční platností – je to vaše „roční permanentka“ na daný seminář. Věříme, že tato možnost výrazně prohloubí to, co si ze seminářů odnesete pro svůj život.

Komentáře nejsou povoleny.