Ke koupi

Na této stránce si můžete zakoupit a stáhnout účinné procesy odpuštění, sobě-odpuštění a manifestování reality. Bližší informace o nich se dočtete na těchto stránkách a v knihách jejich autora Colina Tippinga. Jedná se o nahrávky ve formátu MP3, které si snadno uložíte do počítače, přehrávače nebo do telefonu.

Procesy odpuštění a sobě-odpuštění jsou vhodné pro průběžné roz-pouštění trablů, které přináší každodenní život. Naučíte-li se je používat, kdykoliv vás někdo nebo něco „rozhodí“, pravděpodobně zjistíte, že se váš život alespoň v určitých aspektech změnil k lepšímu.
Proces manifestování reality vám pomůže vytvořit silou vašeho vědomí a vaší duchovní inteligence to, po čem toužíte.
Příběhy ze života o tom, co vám tyto procesy mohou přinést, si můžete přečíst zde.

Při procesu je nejdůležitější být k sobě zcela upřímný a na začátku, když jste vyzváni, si přiznat a opravdu procítit emoce a pocity, které vám daná situace způsobuje. Pokud se vám zdá, že vám proces nepomohl, pravděpodobně se vám nepodařilo si dostatečně přiznat a procítit emoce a pocity, spojené s danou situací – zkuste to znovu za pár hodin nebo druhý den. Pokud se situace ani dále nelepší, zvažte návštěvu semináře.

Texty písní, které jsou součástí nahrávek, si můžete stáhnout zde.


13 kroků ROProces 13 kroků k odpuštění vám účinně pomůže se rychle vyrovnat s nepříjemnostmi, které vám v každodenním životě způsobují jiní lidé. Pokud se vám něco takového stane, je vhodné udělat si večer chvíli klidu a nechat se procesem provést.
Cena jednoho souboru: 213,- Kč
(klikněte na obrázek)


13-RSOProces 13 kroků k sobě-odpuštění vám účinně pomůže se vyrovnat s pocity viny, studu a s čímkoliv jiným, co si vyčítáte nebo za co se kritizujete.

Cena jednoho souboru: 213,- Kč
(klikněte na obrázek)


CreationProces 13 kroků k manifestování reality vám účinně pomůže vytvořit silou vašeho myšlení a vaší duchovní inteligence to, po čem toužíte.

Cena jednoho souboru: 213,- Kč
(klikněte na obrázek)


Combo_RF_RSFOba prosesy odpuštění je vhodné kombinovat. Komentáře najdete výše.

Cena obou souborů: 413,- Kč
(klikněte na obrázek)


Triple_RF_RSF_RMVše v jednom – procesy odpuštění, sobě-odpuštění a manifestování reality.
Cena tří souborů: 613,- Kč
(klikněte na obrázek)


Tyto procesy nejsou terapie a nenahrazují lékařskou péči. Pokud se s něčím léčíte nebo berete léky a měli byste pocit, že je vám po procesu lépe, v žádném případě svou léčbu ani dávkování léků nijak neměňte bez konzultace s vaším ošetřujícím lékařem.

Komentáře nejsou povoleny.